TV stolík na stenu DOMEL, antracit
Podrobný popis
Moderný a štýlový TV stolík DOMEL vás osloví svojim minimalistickým dizajnom a priaznivou cenou. Je ideálny do moderne zariadených priestorov a vďaka závesnému systému pôsobí vzdušne a štýlovo. TV skrinka poskytuje dostatok úložného priestoru vo forme výklopných skriniek.
Farebné prevedenie: šedý antracit
Materiál: kvalitné 18 mm LTD hranené PVC páskou
Rozmery 29,5 x 29,5 cm
Dodávame v demonte.< /p>
Dodatočné parametre
| Kategória: | TV stolík |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 25 kg |
| Šírka: | 180 |
| Výška: | 29,5 |
| Hĺbka: | 29,5 |
| Farba: | antracit |
| Materiál: | LTD |
| Štýl: | moderný dizajn |
| Miestnosť: | obývacia izba |
| Prednosti: | široká, úzka |
| Veľkosť: | šírka 180 cm |
| Umiestnenie a nôžky: | Závesný, na stenu |
| Typ produktu: | TV stolík |
| Názov dekoru: | antracit |
| Hrúbka dosky: | 18 mm |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.




