TV Stolík na nožičkách JOEY, dub/antracit
Podrobný popis
TV stolík JOEY – Štýlový a funkčný doplnok do vašej obývačky
TV stolík JOEY v modernom farebnom prevedení dub a antracit je ideálnym riešením pre vašu obývaciu izbu. Tento stolík kombinuje praktický úložný priestor s elegantným designom. Vďaka dvom plným dvierkam a regálku poskytuje dostatok miesta na uloženie multimediálnych zariadení, káblov či dekorácií.
Hlavné vlastnosti produktu:- Typ tovaru: TV stolík
- Vhodné do miestnosti: Obývacia izba
- Materiál: Melamín, VT laminát
- Rozmery: 50 x 150 x 35 cm
- Farba: Dub + antracit
- Vybavenie: Dvierka plné a regálok
- Počet dverí: 2
- Hrúbka materiálu: 18 mm
- Dodatočné informácie: Dodávame v demonte
TV stolík JOEY je vyrobený z kvalitných materiálov, ktoré zaisťujú jeho odolnosť a dlhú životnosť. Jeho praktické usporiadanie a moderný vzhľad sa perfektne hodí do akéhokoľvek interiéru. Zaobstarajte si TV stolík JOEY a vytvorte si elegantný a pohodlný obývací priestor!
Dodatočné parametre
| Kategória: | TV stolík |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 34 kg |
| Šírka: | 150 |
| Výška: | 50 |
| Hĺbka: | 35 |
| Farba: | antracit, dub |
| Materiál: | melamín, VT laminát a pod. |
| Miestnosť: | obývacia izba |
| Veľkosť: | šírka 150 cm |
| Dvere: | 2 dvere |
| Typ produktu: | TV stolík |
| Názov dekoru: | dub / antracit |
| Hrúbka dosky: | 18 mm |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár




