TV stolík na nožičkách DOTA, biela
Podrobný popis
TV stolík DOTA - moderný a praktický doplnok pre vašu obývaciu izbu
TV stolík DOTA je skvelým riešením pre každého, kto hľadá štýlový a funkčný nábytok do svojej obývačky. S jeho moderným dizajnom a praktickým usporiadaním ľahko udržíte svoj obývací priestor organizovaný a elegantný.
Vyrobený z kvalitného LTD materiálu s hrúbkou 18 mm, stolík DOTA je pevný a odolný. Ponúka praktické úložné priestory v podobe skrinky s dvoma dvierkami, jednej zásuvky a regálku. Kovové úchytky nielenže dodávajú stolíku moderný vzhľad, ale tiež zaisťujú ľahké otváranie a manipuláciu.
Hlavné vlastnosti produktu:
- Typ tovaru: TV stolík
- Vhodné do miestnosti: obývacia izba
- Materiál: LTD
- Rozmery: 49 x 140 x 30 cm
- Farba: biela
- Vybavenie: skrinka, 1 zásuvka, regál
- Počet dvierok: 2
- Úchytky: kov
- Dodatočné informácie: Dodávame v demonte, plastové nožičky
TV stolík DOTA je dodávaný v demontovanom stave, čo uľahčuje prepravu a montáž. Plastové nožičky zaisťujú stabilitu a chránia podlahu pred poškodením.
Dodatočné parametre
| Kategória: | TV stolík |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 22 kg |
| Šírka: | 140 |
| Výška: | 49 |
| Hĺbka: | 30 |
| Farba: | biela |
| Materiál: | LTD |
| Miestnosť: | obývacia izba |
| Vlastnosti a vybavenie: | 1 zásuvka |
| Prednosti: | úzka |
| Veľkosť: | šírka 140 cm |
| Dvere: | 2 dvere |
| Typ produktu: | TV stolík |
| Názov dekoru: | biela |
| Úchytka: | kov |
| Hrúbka dosky: | 18mm |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár




