TV stolík na nôžkach CADDY 1,farba borovice
Podrobný popis
Televízny stolík
Televízny stolík vhodný do obývačky, kancelárie alebo pracovne. Kombinácia praktickosti a moderného dizajnu.
- Typ: TV stolík
- Materiál: LTD, hrúbka 18 mm
- Rozmery: 110 × 40 × 44 cm
- Farba: borovica
- Vybavenie: plné dvierka (skrinka), regál
- Počet dverí: 1
- Štýl: loftový, industriálny
- Tvar: obdĺžnikový, rovný
TV stolík ponúka dostatok úložného priestoru a zároveň doplní interiér o moderný loftový vzhľad. Dodávame v demonte.
Dodatočné parametre
| Kategória: | TV stolík |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 20 kg |
| Šírka: | 110 |
| Výška: | 44 |
| Hĺbka: | 40 |
| Farba: | borovica |
| Materiál: | LTD |
| Štýl: | loftový, industriálny |
| Miestnosť: | kancelária, úrad |
| Veľkosť: | šírka 110 cm |
| Dvere: | 1 dvere |
| Typ produktu: | TV stolík |
| Názov dekoru: | borovice |
| Hrúbka dosky: | 18 mm |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár




