TV stolík na nožičkách LONNY 1, biela
Podrobný popis
Televízny stolík
- Rozmery: 45 × 160 × 36 cm
- Materiál: LTD, kov
- Farba: biela
- Štýl: moderný
- Vybavenie: dvierka
- Hrúbka materiálu: 18 mm
- Dodávané v demonte.
Dodatočné parametre
| Kategória: | TV stolík |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 25.7 kg |
| Šírka: | 160 |
| Výška: | 45 |
| Hĺbka: | 36 |
| Farba: | biela |
| Materiál: | kov, LTD |
| Štýl: | škandinávsky |
| Miestnosť: | obývacia izba |
| Veľkosť: | šírka 160 cm |
| Dvere: | 2 dvere |
| Kolekcia: | LONNY |
| Typ produktu: | TV stolík |
| Názov dekoru: | biela |
| Hrúbka dosky: | 18 mm |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár




