TV stolík na nožičkách FUN, biela/čierna
Podrobný popis
TV stolík FUN – Elegantný a praktický doplnok do vašej obývačky
TV stolík FUN je ideálnou voľbou pre moderný interiér. S tromi plnými dvierkami ponúka dostatok úložného priestoru pre elektroniku, káble alebo ďalšie doplnky. Kombinácia bielej a čiernej farby dodáva stolíku štýlový a nadčasový vzhľad, ktorý sa hodí do každej obývačky.
Hlavné vlastnosti produktu:- Typ tovaru: TV stolík
- Vhodné do miestnosti: Obývacia izba
- Materiál: Melamín, VT laminát
- Rozmery: 44 x 180 x 35 cm
- Farba: Biela + čierna
- Vybavenie: Plné dvierka
- Počet dvierok: 3
- Hrúbka materiálu: 18 mm
- Dodatočné informácie: Dodávame v demonte
TV stolík FUN je vyrobený z kvalitných materiálov, ktoré zaisťujú dlhú životnosť a jednoduchú údržbu. Jeho jednoduchý dizajn a praktické usporiadanie z neho robí ideálne riešenie na usporiadanie vášho obývacieho priestoru. Zaobstarajte si TV stolík FUN a získajte štýlový a funkčný doplnok do vášho domova!
Dodatočné parametre
| Kategória: | TV stolík |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 24.5 kg |
| Šírka: | 180 |
| Výška: | 44 |
| Hĺbka: | 35 |
| Farba: | biela, čierna |
| Materiál: | melamín, VT laminát a pod. |
| Miestnosť: | obývacia izba |
| Prednosti: | široká |
| Veľkosť: | šírka 180 cm |
| Dvere: | 3 dvere |
| Typ produktu: | TV stolík |
| Názov dekoru: | biela/čierna |
| Hrúbka dosky: | 18 mm |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár




