TV stolík na nožičkách DORY, biela/čierna
Podrobný popis
TV stolík DORY – Moderný a praktický doplnok do vašej obývačky
TV stolík DORY kombinuje štýlový dizajn s praktickým využitím. Jeho minimalistické prevedenie vo farebnej kombinácii biela a čierna pridá vášmu interiéru moderný nádych. Vďaka trom plným dvierkam ponúka dostatok úložného priestoru pre vaše multimediálne zariadenia, káble alebo ďalšie nevyhnutnosti.
Hlavné vlastnosti produktu:- Typ tovaru: TV stolík
- Vhodné do miestnosti: Obývacia izba
- Materiál: Melamín, VT laminát
- Rozmery: 45 x 180 x 35 cm
- Farba: Biela + čierna
- Vybavenie: Dvierka plné
- Počet dvierok: 3
- Hrúbka materiálu: 18 mm
- Dodatočné informácie: Dodávame v demonte
TV stolík DORY je vyrobený z odolných materiálov, ktoré zaručujú jeho dlhú životnosť a jednoduchú údržbu. Jeho praktické usporiadanie vám umožní mať všetky veci prehľadne uložené. Zaobstarajte si TV stolík DORY a vytvorte si modernú a funkčnú obývaciu izbu, v ktorej bude každá chvíľa príjemnejšia!
Dodatočné parametre
| Kategória: | TV stolík |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 39.5 kg |
| Šírka: | 180 |
| Výška: | 45 |
| Hĺbka: | 35 |
| Farba: | biela, čierna |
| Materiál: | melamín, VT laminát a pod. |
| Miestnosť: | obývacia izba |
| Prednosti: | široká |
| Veľkosť: | šírka 180 cm |
| Dvere: | 3 dvere |
| Typ produktu: | TV stolík |
| Názov dekoru: | biela/čierna |
| Hrúbka dosky: | 18 mm |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár




