TV stolík na nožičkách CLASSY, tmavo hnedá
Podrobný popis
Premeňte svoju obývačku s moderným a štýlovým televíznym stolíkom
Vylepšite atmosféru svojej obývačky s naším nádherným televíznym stolíkom. Tento stolík, navrhnutý s moderným a originálnym konceptom, dodá vášmu domovu nádych elegancie a sofistikovanosti. Jeho industriálny dizajn je ideálny pre tých, ktorí oceňujú modernú estetiku.
Vyrobené z prvotriednych materiálov
Náš televízny stolík je vyrobený zo 100% drevotriesky s melamínovým povlakom, čo zaručuje odolnosť a dlhú životnosť. Hrúbka 18 mm dodáva robustnosť, takže jednoducho unesie váš televízor a ďalšie mediálne zariadenia. Kovové nohy poskytujú dodatočnú stabilitu a elegantný moderný vzhľad.
Dostatok úložného priestoru pre vaše zábavné potreby
Tento televízny stolík s početnými policami ponúka dostatok priestoru na usporiadanie vášho mediálneho vybavenia, DVD a ďalšieho príslušenstva. Rozlúčte sa s neporiadkom a užite si úhľadný a organizovaný obývací priestor. Tmavo hnedá farba dodáva nádych sofistikovanosti a ľahko sa hodí do akéhokoľvek interiéru. stabilitu
Dodatočné parametre
| Kategória: | TV stolík |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 9.8 kg |
| Šírka: | 120 |
| Výška: | 44,5 |
| Hĺbka: | 30 |
| Farba: | hnedá |
| Materiál: | kov, melamín, VT laminát a pod. |
| Miestnosť: | obývacia izba |
| Prednosti: | úzka |
| Veľkosť: | šírka 120 cm |
| Typ produktu: | TV stolík |
| Názov dekoru: | tmavo hnedá |
| Hrúbka dosky: | 18 mm |
| Položka bola vypredaná… | |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.




