TV stolík na nožičkách CLASSY, dub
Podrobný popis
Vylepšite si obývaciu izbu moderným a štýlovým televíznym stolíkom
Vylepšite atmosféru svojej obývačky s naším úžasným televíznym stolíkom. Tento kus nábytku, vyrobený s maximálnou precíznosťou, je navrhnutý tak, aby vášmu domovu dodal nádych elegancie. Jeho moderný a originálny koncept v kombinácii s industriálnym nádychom z neho robí perfektný doplnok do akéhokoľvek moderného interiéru.
Bezkonkurenčná odolnosť a kvalita
Tento televízny stolík je vyrobený zo 100% drevotriesky s melamínovým povlakom a je navrhnutý tak, aby Hrúbka 18 mm zaisťuje robustnosť a stabilitu, čo vám umožní s istotou umiestniť televíziu a ďalšie elektronické zariadenia. Kovové nohy nielen dodávajú elegantný a moderný vzhľad, ale taktiež poskytujú vynikajúcu oporu.
Dostatok úložného priestoru
S mnohými policami ponúka tento televízny stolík veľa možností úložného priestoru pre vaše mediálne zariadenia, herné konzoly, DVD a ďalšie. Udržujte svoju obývaciu izbu organizovanú a bez neporiadku a zároveň si na policiach vystavte svoje obľúbené dekoratívne predmety.
Elegantná dubová povrchová úprava
TV stolík sa vyznačuje krásnou dubovou farbou, ktorá dodá vášmu obytnému priestoru nádych tepla a sofistikovanosti. Bohaté tóny dubovej povrchovej úpravy vytvárajú útulnú a príjemnú atmosféru a robia z neho ústredný bod vašej izby. stabilitu
Vylepšite si svoj obytný. Zažite dokonalú kombináciu funkčnosti, odolnosti a elegancie. Objednajte si teraz a premeňte svoj domov na oázu pohodlia a štýlu.
Dodatočné parametre
| Kategória: | TV stolík |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 9.8 kg |
| Šírka: | 120 |
| Výška: | 44,5 |
| Hĺbka: | 30 |
| Farba: | dub |
| Materiál: | kov, melamín, VT laminát a pod. |
| Miestnosť: | obývacia izba |
| Prednosti: | úzka |
| Veľkosť: | šírka 120 cm |
| Typ produktu: | TV stolík |
| Názov dekoru: | dub |
| Hrúbka dosky: | 18 mm |
| Položka bola vypredaná… | |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.




