TV stolík MILI 19, farba borovice + čierny kov
Podrobný popis
Televízny stolík
- Rozmery: 180 × 35.5 × 56 cm
- Materiál: LTD, kov
- Farba: borovice
- Štýl: loftové, industriálne, moderné
- Vybavenie: polica, skrinka
- Hrúbka materiálu: 18 mm
- Dodávané v demonte.
Dodatočné parametre
| Kategória: | TV stolík |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 34 kg |
| Šírka: | 180 |
| Výška: | 56 |
| Hĺbka: | 35,5 |
| Farba: | borovica |
| Materiál: | kov, LTD |
| Štýl: | loftový, industriálny |
| Miestnosť: | kancelária, úrad |
| Prednosti: | široká, vysoká |
| Veľkosť: | šírka 180 cm |
| Dvere: | 2 dvere |
| Kolekcia: | MILI |
| Typ produktu: | TV stolík |
| Názov dekoru: | borovice |
| Hrúbka dosky: | 18 mm |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár




