TV stolík DOMEL, zafír
Podrobný popis
Moderný a štýlový TV stolík DOMEL vás osloví svojim minimalistickým dizajnom a priaznivou cenou. Je ideálny do moderne zariadených priestorov a vďaka závesnému systému pôsobí vzdušne a štýlovo.
TV skrinka disponuje výklopnými skrinkami a uloženie rôznych vecí. Je vyrobená z kvalitnej LTD dosky, ktorá je nenáročná na údržbu. Hrúbka materiálu: 18 mm. Hrany sú ohraničené PVC hranou.
Farebné prevedenie: zafír.
Rozmery TV stolíka: (š,v,h) 180 x 29,5 x 29,5 cm
Dodávame v demonte.
Dodatočné parametre
| Kategória: | TV stolík |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 25 kg |
| Šírka: | 180 |
| Výška: | 29,5 |
| Hĺbka: | 29,5 |
| Farba: | dub |
| Materiál: | LTD |
| Štýl: | moderný dizajn |
| Miestnosť: | obývacia izba |
| Prednosti: | široká, úzka |
| Veľkosť: | šírka 180 cm |
| Typ produktu: | TV stolík |
| Názov dekoru: | sapphire |
| Úchytka: | bezúchytové |
| Hrúbka dosky: | 18 mm |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár




