TV stolík ARTIS, sapphire
Podrobný popis
Moderný a štýlový TV stolík ARTIS vás osloví svojim minimalistickým dizajnom a priaznivou cenou. Je ideálny do moderne zariadených priestorov a vďaka závesnému systému pôsobí vzdušne a štýlovo. TV skrinka poskytuje dostatok úložného priestoru vo forme výklopných skriniek.
Farebné prevedenie: sapphire
Materiál: kvalitné 18 mm LTD hranené PVC páskou
Rozmery TV stolík 25 x 31,6 cm
Dodávame v demonte.
Dodatočné parametre
| Kategória: | TV stolík |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 11.4 kg |
| Šírka: | 135 |
| Výška: | 25 |
| Hĺbka: | 31,6 |
| Farba: | dub |
| Materiál: | LTD |
| Štýl: | moderný dizajn |
| Miestnosť: | obývacia izba |
| Veľkosť: | šírka 130 cm |
| Typ produktu: | TV stolík |
| Názov dekoru: | sapphire |
| Hrúbka dosky: | 18 mm |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár




