TV skrinka FREY 7, farba šedá + borovica
Podrobný popis
- Typ tovaru: stolík TV
- Materiál: LTD s hrúbkou 18 mm
- Rozmery: 180 x 44,5 x 44,6 cm
- Farba: kombinácia borovice a šedej
- Vybavenie: 3 dverové s plnými dvierkami a praktické odkladacie police
- Štýl: a dizajnové
- Tvar: obdĺžnikový a rovný
Dodávame v demonte.
Dodatočné parametre
| Kategória: | TV stolík |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 41 kg |
| Šírka: | 180 |
| Výška: | 45 |
| Hĺbka: | 44,5 |
| Farba: | borovica, šedá |
| Materiál: | LTD |
| Štýl: | moderný dizajn |
| Miestnosť: | kancelária, úrad |
| Prednosti: | široká |
| Veľkosť: | šírka 180 cm |
| Dvere: | 3 dvere |
| Kolekcia: | FREY |
| Typ produktu: | TV stolík |
| Názov dekoru: | borovica / šedá |
| Hrúbka dosky: | 18 mm |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár




