TV skrinka FREY 5, farba borovice + biela
Podrobný popis
- Televízny stolík
- Materiál: LTD, 18 mm hrubý
- Rozmer: 180 x 44,8 x 44,6 cm
- Farba: biela + borovica
- Vybavenie: 4 plné dvierka a odkladacie police
- Štýl: , dizajnový
- Tvar: obdĺžnikový, rovný
Dodávame v demonte.
Dodatočné parametre
| Kategória: | TV stolík |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 43 kg |
| Šírka: | 180 |
| Výška: | 45 |
| Hĺbka: | 45 |
| Farba: | biela, borovica |
| Materiál: | LTD |
| Štýl: | moderný dizajn |
| Miestnosť: | kancelária, úrad |
| Prednosti: | široká |
| Veľkosť: | šírka 180 cm |
| Dvere: | 4 dvere |
| Kolekcia: | FREY |
| Typ produktu: | TV stolík |
| Názov dekoru: | biela / borovica |
| Hrúbka dosky: | 18 mm |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár




