Televízny stolík SINESHA, dub/biela
Podrobný popis
TV Stolík SINESHA: Elegancia duba spojená s čistotou bielej
Uvítate hostí s hrdosťou pri pohľade na TV stolík SINESHA. Jeho jedinečná kombinácia duba a bielej prináša nádych modernej elegancie do vašej obývačky.
- Materiál: Vysoká odolnosť vďaka melamínu a VT laminátu zaistí, že stolík vydrží v perfektnom stave po mnoho rokov.
- Rozmery: S rozmermi 35 x 180 x 35.6 cm ponúka ideálnu rovnováhu medzi kompaktnosťou a dostatočným úložným priestorom.
- Farba: Prírodný tón duba v harmónii s čistou bielou tvorí nadčasovú kombináciu, ktorá sa hodí do rôznych interiérov.
- Vybavenie: Štyri plné dvierka skrývajú a chránia vaše multimediálne zariadenia a zároveň poskytujú elegantný vzhľad.
- Tvar: Obdĺžnikový a rovný dizajn zaručuje univerzálnosť a jednoduché začlenenie do vášho obývacieho priestoru.
- Hrúbka materiálu: 18 mm hrúbka garantuje stabilitu a dlhú životnosť tohto luxusného kúsku nábytku.
Či už je váš interiér moderný, minimalistický alebo tradičný, TV stolík SINESHA prinesie do vášho domova nádych luxusu a funkčnosti.
Dodatočné parametre
| Kategória: | TV stolík |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 34.6 kg |
| Šírka: | 180 |
| Výška: | 35 |
| Hĺbka: | 35,6 |
| Farba: | biela, dub |
| Materiál: | melamín, VT laminát a pod. |
| Miestnosť: | obývacia izba |
| Prednosti: | široká |
| Veľkosť: | šírka 180 cm |
| Dvere: | 4 dvere |
| Typ produktu: | TV stolík |
| Názov dekoru: | dub / biela |
| Hrúbka dosky: | 18mm |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár




