Televízny stolík na nožičkách FLORIDA, dub/čierna
Podrobný popis
TV stolík FLORIDA – Luxusný a praktický doplnok do vašej obývačky
TV stolík FLORIDA je dokonalou kombináciou elegancie a funkčnosti, ktorá premení vašu obývaciu izbu na štýlový priestor. Vďaka regálku a dvom plným dvierkam ponúka dostatok úložného priestoru pre vaše elektronické zariadenie, káble, knihy či dekorácie. Jeho luxusný dizajn a kvalitné spracovanie zaručujú dlhú životnosť a moderný vzhľad.
Hlavné vlastnosti produktu:- Typ tovaru: TV stolík
- Vhodné do miestnosti: Obývacia izba
- Materiál: Melamín, VT laminát
- Rozmery: 53 x 150 x 29.5 cm
- Farba: Dub + čierna
- Vybavenie: Regálka a plné dvierka
- Štýl: Luxusné
- Počet dvierok: 2
- Hrúbka materiálu: 18 mm
- Dodatočné informácie: Dodávame v demonte
Stolík FLORIDA so svojim minimalistickým a moderným dizajnom skvele zapadne do každej obývačky. Ponúka nielen praktické úložné možnosti, ale aj esteticky obohatí váš interiér. Kúpte si TV stolík FLORIDA a dodajte svojej obývačke štýlový a funkčný nábytok!
Dodatočné parametre
| Kategória: | TV stolík |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 22.8 kg |
| Šírka: | 150 |
| Výška: | 53 |
| Hĺbka: | 29,5 |
| Farba: | čierna, dub, mramor |
| Materiál: | melamín, VT laminát a pod. |
| Štýl: | luxusný |
| Miestnosť: | obývacia izba |
| Prednosti: | úzka |
| Veľkosť: | šírka 150 cm |
| Dvere: | 2 dvere |
| Typ produktu: | TV stolík |
| Názov dekoru: | dub / čierna |
| Hrúbka dosky: | 18mm |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár




