Štýlový TV stolík FACE, mramor freesia
Podrobný popis
Premeňte svoju obývaciu izbu na štýlový a funkčný priestor s naším nádherným televíznym stolíkom vo farbe frézie a mramoru. Tento televízny stolík nie je len kus nábytku, je to stelesnenie elegancie a sofistikovanosti.
Pozdvihnite svoj obývací priestor
Vďaka svojmu elegantnému dizajnu a modernej povrchovej úprave tento televízny stolík okamžite pozdvihne vzhľad vašej obývačky. Farba frézie a mramor dodá vašej obývačke nádych luxusu a stane sa tak perfektným ústredným bodom vašej zábavnej zóny.
Organizujte štýlovo
Rozlúčte sa s neporiadnymi káblami a neporiadnym televíznym príslušenstvom. Tento televízny stolík ponúka dostatok úložného priestoru na úhľadné usporiadanie vašich mediálnych zariadení, DVD a diaľkových ovládačov. 18mm hrúbka 100% melamínovo potiahnutej drevotrieskovej dosky zaisťuje odolnosť a dlhú životnosť. chcieť nikdy opustiť. Jeho priestorný dizajn pojme televízory so šírkou až 160 cm, takže je vhodný pre rôzne veľkosti obrazoviek. (V) x 29,5 cm (H)
Dodatočné parametre
| Kategória: | TV stolík |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 30.3 kg |
| Šírka: | 160 |
| Výška: | 42 |
| Hĺbka: | 29,5 |
| Farba: | mramor |
| Materiál: | melamín, VT laminát a pod. |
| Miestnosť: | obývacia izba |
| Prednosti: | úzka |
| Veľkosť: | šírka 160 cm |
| Dvere: | 3 dvere |
| Typ produktu: | TV stolík |
| Názov dekoru: | mramor |
| Hrúbka dosky: | 18 mm |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.




