Štýlový TV stolík FACE, borovica Atlantik
Podrobný popis
Premeňte svoju obývačku na útulné a štýlové útočisko s naším úžasným televíznym stolíkom vo farbe atlantskej borovice. Tento televízny stolík nie je len kus nábytku, je to vyjadrenie vášho vkusu a osobnosti.
Pozdvihnite svoj obytný priestor
Dodajte svojej obývačke nádych elegancie a sofistikovanosti s týmto krásne vyrobeným televíznym stolíkom. Jeho elegantný dizajn a sýta farba okamžite pozdvihnú vzhľad vašej obývačky a urobia z nej ústredný bod priestoru.
Organizujte štýlovo
S týmto priestranným televíznym stolíkom sa rozlúčte s neporiadkom a privítajte organizáciu. Vďaka dostatku úložného priestoru pre všetky vaše mediálne nevyhnutnosti si môžete udržať svoju obývaciu izbu upratanú a zároveň vystaviť svoje obľúbené dekoračné kúsky. udržuje. Jeho hrúbka 18 mm zaisťuje dlhú životnosť, takže si môžete užívať jeho krásu po mnoho rokov. (V) x 29,5 cm (H)
Dodatočné parametre
| Kategória: | TV stolík |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 30.3 kg |
| Šírka: | 160 |
| Výška: | 42 |
| Hĺbka: | 29,5 |
| Farba: | borovica |
| Materiál: | melamín, VT laminát a pod. |
| Miestnosť: | obývacia izba |
| Prednosti: | úzka |
| Veľkosť: | šírka 160 cm |
| Dvere: | 3 dvere |
| Typ produktu: | TV stolík |
| Názov dekoru: | borovica Atlantic |
| Hrúbka dosky: | 18 mm |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.




