Stojan na televíziu POLET, zafir/antracit/bona
Podrobný popis
TV stolík POLET
Obohaťte svoju obývačku moderným a praktickým TV stolíkom POLET. Tento štýlový nábytok je navrhnutý tak, aby spĺňal všetky vaše požiadavky na funkčnosť a estetiku.
Špecifikácia produktu:
- Názov produktu: POLET
- Typ tovaru: TV stolík TV
- Vhodné do miestnosti: obývacia izba
- Materiál: LTD
- Rozmer: 150 x 45,3 x 35 cm
- Farba: šedá + svetlo hnedá
- Vybavenie: skrinka
- Počet dvierok: 3
- Hrúbka materiálu: 18 mm
- Dodatočné informácie: Dodávame v demonte
TV stolík POLET ponúka dostatok úložného priestoru vďaka trom dvierkam, za ktorými sa nachádza praktická skrinka. Je vyrobený z kvalitného materiálu LTD s hrúbkou 18 mm, čo zaisťuje jeho pevnosť a dlhú životnosť. Kombinácia šedej a svetlo hnedej farby dodáva vašej obývačke moderný a elegantný vzhľad.
Vďaka jednoduchej montáži, ktorú umožňuje dodanie v demontovanom stave, si môžete svoj nový televízny stolík užívať behom chvíľky. Získajte televízny stolík POLET a vylepšite svoju obývačku štýlovým a funkčným doplnkom!
Dodatočné parametre
| Kategória: | TV stolík |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 27.5 kg |
| Šírka: | 150 |
| Výška: | 45,3 |
| Hĺbka: | 35 |
| Farba: | drevodekor, šedá |
| Materiál: | LTD |
| Miestnosť: | obývacia izba |
| Veľkosť: | šírka 150 cm |
| Dvere: | 3 dvere |
| Kolekcia: | POLET |
| Typ produktu: | TV stolík |
| Názov dekoru: | sivá/svetlohnedá |
| Hrúbka dosky: | 18 mm |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.




