Rovný/rohový TV stolík DUOS, biely
Podrobný popis
TV stolík DUOS je jednoduchý a nenáročný v priestore. Zaujme Vás predovšetkým svojim variabilným usporiadaním, pretože je možné ho uložiť aj do rohu aj k stene. Disponuje úložným priestorom za spodnými vyklápacími dvierkami a okolo dvierok sa rozprestiera voľný odkladací priestor na rôzne dekorácie, knihy alebo napríklad na príslušenstvo, ktoré sa hodí mať hneď pri televízii, napríklad DVD prehrávač či PlayStation.
Farebné prevedenie: biela matná
Materiál: 18 mm LTD hranené PVC páskou
Rozmery rovného stolíka: š 141 xh 32 xv 39 cm.
Dodatočné parametre
| Kategória: | TV stolík |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 25.6 kg |
| Šírka: | 141 |
| Výška: | 39 |
| Hĺbka: | 32 |
| Farba: | biela |
| Tvar: | rohový |
| Materiál: | LTD |
| Štýl: | moderný dizajn |
| Miestnosť: | obývacia izba |
| Veľkosť: | šírka 140 cm |
| Typ produktu: | TV stolík |
| Názov dekoru: | biela |
| Hrúbka dosky: | 18 mm |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár




