Moderný TV stolík VELIERO, sapphire/antracit
Podrobný popis
Moderný a štýlový TV stolík VELIERO vás osloví svojim moderným a minimalistickým dizajnom a priaznivou cenou. Je ideálny do moderne zariadených priestorov a vďaka závesnému systému pôsobí vzdušne a štýlovo. TV skrinka poskytuje dostatok úložného priestoru vo forme výklopnej skrinky a malé otvorené police.
Farebné prevedenie: sivý antracit / sapphire
Materiál: kvalitné 18 mm LTD hranené PVC páskou
(š/v/h) 150 x 38,6 x 29,6 cmDodávame v demonte.
Dodatočné parametre
| Kategória: | TV stolík |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 21.3 kg |
| Šírka: | 150 |
| Výška: | 38,6 |
| Hĺbka: | 29,6 |
| Farba: | dub |
| Materiál: | LTD |
| Štýl: | loftový, industriálny |
| Miestnosť: | obývacia izba |
| Prednosti: | úzka |
| Veľkosť: | šírka 150 cm |
| Typ produktu: | TV stolík |
| Názov dekoru: | sapphire |
| Hrúbka dosky: | 18 mm |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár




