horný vysoký pilaster š.5, v.92, Premiere WP592, biela / biely lesk
Podrobný popis
Horný vysoký pilaster, šírka 5 cm, biely korpus. Náleží do kuchynského sektorového radu Premiere. Pilastre sa využívajú na skrášlenie kuchyne, alebo na zaplnenie miesta, ktoré zostalo medzi skrinkami. Štýlový, ale cenovo dostupný. To je kuchynský sektor Premiere s dvierkami z kvalitnej MDF, potiahnutými odolnou PVC fóliou pre väčšiu odolnosť voči vlhkosti a poškriabaniu. Úchytka je na výber, ostatné kovanie je v cene. Na výber je veľa skriniek, z ktorých je možné si vytvoriť vlastnú zostavu podľa potreby. Horné skrinky majú v cene očká na zavesenie na stenu. Regulovateľné závesy možno dokúpiť z našej ponuky.Dodatočné parametre
| Kategória: | Kuchyňa na mieru PREMIERE biela / biely lesk |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 4.2 kg |
| Šírka: | 5 |
| Výška: | 92 |
| Hĺbka: | 30 |
| Farba: | biela |
| Dekor: | lesk |
| Materiál: | LTD |
| Miestnosť: | kuchyňa |
| Veľkosť: | Šírka 5 cm |
| Typ produktu: | kuchynský sektor |
| Typ skrinky: | Pilaster |
| Výška skrinky: | Výška 92 cm, horná |
| Názov dekoru: | biela / biely lesk |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár




