horný vysoký pilaster š.5, v.92, Capri WP592, grafit / dub Craft biely
Podrobný popis
Horný vysoký pilaster, šírka 5 cm, grafit korpus. Náleží do kuchynského sektorového radu Capri. Pilastre sa využívajú na skrášlenie kuchyne, alebo na zaplnenie miesta, ktoré zostalo medzi skrinkami. Moderný, ale cenovo dostupný. To sú hlavné prednosti kuchynského sektora Capri. LTD dvierka je možné si vybrať z viac ako 10tich farieb, ako v drevodekore, tak v unikoloroch. Zvoliť si možno aj farbu korpusu, takže výsledná kuchynská linka na mieru sa bude krásne hodiť do vašej kuchyne. Úchytka a ostatné kovanie je v cene. Na výber je veľa skriniek, z ktorých je možné si vytvoriť vlastnú zostavu podľa potreby. Horné skrinky majú v cene očká na zavesenie na stenu. Regulovateľné závesy možno dokúpiť z našej ponuky.Dodatočné parametre
| Kategória: | Kuchyňa na mieru CRAFT craft biely / grafit |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 4 kg |
| Šírka: | 5 |
| Výška: | 92 |
| Hĺbka: | 30 |
| Farba: | antracit, biela, dub |
| Materiál: | LTD |
| Miestnosť: | kuchyňa |
| Veľkosť: | Šírka 5 cm |
| Typ produktu: | kuchynský sektor |
| Typ skrinky: | Pilaster |
| Výška skrinky: | Výška 92 cm, horná |
| Názov dekoru: | dub Craft biely / sivá |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár




