horný pilaster š.5, v.72, Modena WP572, grafit / jaseň
Podrobný popis
Horný pilaster, šírka 5 cm, grafit korpus. Náleží do kuchynského sektorového radu Modena. Pilastre sa využívajú na skrášlenie kuchyne, alebo na zaplnenie miesta, ktoré zostalo medzi skrinkami. Moderný lacný kuchynský sektor Modest je vyrobený z odolného LTD. V cene je príslušné kovanie. Z jednotlivých skriniek je možné si vyskladať kuchyňu na mieru podľa potrieb. Horné skrinky majú v cene očká na zavesenie na stenu. Regulovateľné závesy možno dokúpiť z našej ponuky.Dodatočné parametre
| Kategória: | Kuchyňa na mieru MODENA jaseň / grafit |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 3.5 kg |
| Šírka: | 5 |
| Výška: | 72 |
| Hĺbka: | 30 |
| Farba: | antracit, jaseň |
| Materiál: | LTD |
| Miestnosť: | kuchyňa |
| Veľkosť: | Šírka 5 cm |
| Typ produktu: | kuchynský sektor |
| Typ skrinky: | Pilaster |
| Výška skrinky: | Výška 72 cm, horná |
| Názov dekoru: | jaseň / antracit |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár




