horná vysoká výklopná vitrína š.60, v.46, Capri W6046G, grafit / dub Artisan
Podrobný popis
Horná vysoká výklopná vitrína, šírka 60 cm, 1 dvierka dub Artisan, grafit korpus. Náleží do kuchynského sektorového radu Capri. Vyššia výklopná vitrína, vhodná pokiaľ používate horné skrinky výšky 92 cm. Moderný, ale cenovo dostupný. To sú hlavné prednosti kuchynského sektora Capri. LTD dvierka je možné si vybrať z viac ako 10tich farieb, ako v drevodekore, tak v unikoloroch. Zvoliť si možno aj farbu korpusu, takže výsledná kuchynská linka na mieru sa bude krásne hodiť do vašej kuchyne. Úchytka a ostatné kovanie je v cene. Na výber je veľa skriniek, z ktorých je možné si vytvoriť vlastnú zostavu podľa potreby. Horné skrinky majú v cene očká na zavesenie na stenu. Regulovateľné závesy možno dokúpiť z našej ponuky. Výhodou je, že úchyty skriniek sú súčasťou dvierok a teda sú v cene. Dvierka sú už predvŕtané na rozteč 128 mm.Dodatočné parametre
| Kategória: | Kuchyňa na mieru CRAFT dub artisan / antracit |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 27 kg |
| Šírka: | 60 |
| Výška: | 46 |
| Hĺbka: | 30 |
| Farba: | antracit, dub Artisan |
| Materiál: | LTD |
| Miestnosť: | kuchyňa |
| Veľkosť: | šírka 60 cm |
| Typ produktu: | kuchynský sektor |
| Typ skrinky: | Skrinka s vitrínou, Skrinka s výklopnými dvierkami |
| Výška skrinky: | Výška 46 cm, horná |
| Názov dekoru: | dub Artisan / grafit |
| Úchytka: | v cene |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár




