horná vysoká vitrína š.60, v.92, Modena W60921G, grafit / šedá činčila
Podrobný popis
Horná vysoká vitrína, šírka 60 cm, 1 dvierka šedá činčila, grafit korpus. Náleží do kuchynského sektorového radu Modena. Skrinka s výškou 92 cm do vyššej zástavby horných skriniek. Moderný lacný kuchynský sektor Modest je vyrobený z odolného LTD. V cene je príslušné kovanie. Z jednotlivých skriniek je možné si vyskladať kuchyňu na mieru podľa potrieb. Horné skrinky majú v cene očká na zavesenie na stenu. Regulovateľné závesy možno dokúpiť z našej ponuky. Úchytky ku skrinke sa objednávajú zvlášť. Na výber je viac ako 10 typov úchytiek, takže je možné vybrať podľa vášho vkusu. Dvierka sú už predvŕtané na rozteč 128 mm.Dodatočné parametre
| Kategória: | Kuchyňa na mieru MODENA šedá činčila / grafit |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 23.1 kg |
| Šírka: | 60 |
| Výška: | 92 |
| Hĺbka: | 30 |
| Farba: | antracit, šedá |
| Materiál: | LTD |
| Miestnosť: | kuchyňa |
| Veľkosť: | šírka 60 cm |
| Typ produktu: | kuchynský sektor |
| Typ skrinky: | Skrinka s vitrínou |
| Výška skrinky: | Výška 92 cm, horná |
| Názov dekoru: | grafit / šedá činčila |
| Úchytka: | na výber |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár




