horná vysoká skrinka s odkvapkávačom š.70, v.92, Capri WD7092, grafit / dub Craft biely
Podrobný popis
Horná vysoká skrinka s odkvapkávačom, šírka 70 cm, 2 dvierka dub Craft biely, grafit korpus. Náleží do kuchynského sektorového radu Capri. Vyššia skrinka s odkvapkávačom na riad do zástavby horných skriniek 92 cm. Moderný, ale cenovo dostupný. To sú hlavné prednosti kuchynského sektora Capri. LTD dvierka je možné si vybrať z viac ako 10tich farieb, ako v drevodekore, tak v unikoloroch. Zvoliť si možno aj farbu korpusu, takže výsledná kuchynská linka na mieru sa bude krásne hodiť do vašej kuchyne. Úchytka a ostatné kovanie je v cene. Na výber je veľa skriniek, z ktorých je možné si vytvoriť vlastnú zostavu podľa potreby. Horné skrinky majú v cene očká na zavesenie na stenu. Regulovateľné závesy možno dokúpiť z našej ponuky. Výhodou je, že úchyty skriniek sú súčasťou dvierok a teda sú v cene. Dvierka sú už predvŕtané na rozteč 128 mm.Dodatočné parametre
| Kategória: | Kuchyňa na mieru CRAFT craft biely / grafit |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 22 kg |
| Šírka: | 70 |
| Výška: | 92 |
| Hĺbka: | 30 |
| Farba: | antracit, biela, dub |
| Materiál: | LTD |
| Miestnosť: | kuchyňa |
| Veľkosť: | šírka 70 cm |
| Typ produktu: | kuchynský sektor |
| Typ skrinky: | Skrinka s dvierkami, S odkvapkávačom |
| Výška skrinky: | Výška 92 cm, horná |
| Názov dekoru: | dub Craft biely / sivá |
| Úchytka: | v cene |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár




