horná vysoká skrinka s odkvapkávačom š.60, v.92, Modena WD6092, grafit / jaseň
Podrobný popis
Horná vysoká skrinka s odkvapkávačom, šírka 60 cm, 2 dvierka jaseň, grafit korpus. Náleží do kuchynského sektorového radu Modena. Vyššia skrinka s odkvapkávačom na riad do zástavby horných skriniek 92 cm. Moderný lacný kuchynský sektor Modest je vyrobený z odolného LTD. V cene je príslušné kovanie. Z jednotlivých skriniek je možné si vyskladať kuchyňu na mieru podľa potrieb. Horné skrinky majú v cene očká na zavesenie na stenu. Regulovateľné závesy možno dokúpiť z našej ponuky. Úchytky ku skrinke sa objednávajú zvlášť. Na výber je viac ako 10 typov úchytiek, takže je možné vybrať podľa vášho vkusu. Dvierka sú už predvŕtané na rozteč 128 mm.Dodatočné parametre
| Kategória: | Kuchyňa na mieru MODENA jaseň / grafit |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 20.3 kg |
| Šírka: | 60 |
| Výška: | 92 |
| Hĺbka: | 30 |
| Farba: | antracit, jaseň |
| Materiál: | LTD |
| Miestnosť: | kuchyňa |
| Veľkosť: | šírka 60 cm |
| Typ produktu: | kuchynský sektor |
| Typ skrinky: | Skrinka s dvierkami, S odkvapkávačom |
| Výška skrinky: | Výška 92 cm, horná |
| Názov dekoru: | jaseň / antracit |
| Úchytka: | na výber |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár




