horná vysoká skrinka nad digestor š.50, v.57, Premiere W5057, biela / čierny lesk
Podrobný popis
Horná vysoká skrinka nad digestor, šírka 50 cm, 1 dvierka, MDF čierny lesk, biely korpus. Náleží do kuchynského sektorového radu Premiere. Skrinka nad digestor vhodná pokiaľ používate horné skrinky výšky 92 cm. Štýlový, ale cenovo dostupný. To je kuchynský sektor Premiere s dvierkami z kvalitnej MDF, potiahnutými odolnou PVC fóliou pre väčšiu odolnosť voči vlhkosti a poškriabaniu. Úchytka je na výber, ostatné kovanie je v cene. Na výber je veľa skriniek, z ktorých je možné si vytvoriť vlastnú zostavu podľa potreby. Horné skrinky majú v cene očká na zavesenie na stenu. Regulovateľné závesy možno dokúpiť z našej ponuky. Úchytky ku skrinke sa objednávajú zvlášť. Na výber je viac ako 10 typov úchytiek, takže je možné vybrať podľa vášho vkusu. Dvierka sú už predvŕtané na rozteč 128 mm.Dodatočné parametre
| Kategória: | Kuchyňa na mieru PREMIERE čierny lesk / biela |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 12.2 kg |
| Šírka: | 50 |
| Výška: | 57 |
| Hĺbka: | 30 |
| Farba: | biela, čierna |
| Dekor: | lesk |
| Materiál: | LTD |
| Miestnosť: | kuchyňa |
| Veľkosť: | šírka 50 cm |
| Typ produktu: | kuchynský sektor |
| Typ skrinky: | Skrinka nad digestor |
| Výška skrinky: | Výška 57 cm, horná |
| Názov dekoru: | biela / čierny lesk |
| Úchytka: | na výber |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár




