horná vysoká rohová skrinka š.60, v.92, Capri BK606092, grafit / dub Artisan
Podrobný popis
Horná vysoká rohová skrinka, šírka 60 cm, 2 dvierka, lomené dub Artisan, grafit korpus. Náleží do kuchynského sektorového radu Capri. Tento typ rohovej skrinky do vnútorného rohu kuchyne má delené lomené dvierka, kde sa otvárajú obe krídla naraz a umožňujú tak ľahký prístup do oboch častí skrinky. Moderný, ale cenovo dostupný. To sú hlavné prednosti kuchynského sektora Capri. LTD dvierka je možné si vybrať z viac ako 10tich farieb, ako v drevodekore, tak v unikoloroch. Zvoliť si možno aj farbu korpusu, takže výsledná kuchynská linka na mieru sa bude krásne hodiť do vašej kuchyne. Úchytka a ostatné kovanie je v cene. Na výber je veľa skriniek, z ktorých je možné si vytvoriť vlastnú zostavu podľa potreby. Horné skrinky majú v cene očká na zavesenie na stenu. Regulovateľné závesy možno dokúpiť z našej ponuky. Výhodou je, že úchyty skriniek sú súčasťou dvierok a teda sú v cene. Dvierka sú už predvŕtané na rozteč 128 mm.Dodatočné parametre
| Kategória: | Kuchyňa na mieru CRAFT dub artisan / antracit |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 37 kg |
| Šírka: | 60 |
| Výška: | 92 |
| Hĺbka: | 60 |
| Farba: | antracit, dub Artisan |
| Tvar: | rohový |
| Materiál: | LTD |
| Miestnosť: | kuchyňa |
| Veľkosť: | šírka 60 cm |
| Typ produktu: | kuchynský sektor |
| Typ skrinky: | Skrinka s dvierkami, Rohová skrinka |
| Výška skrinky: | Výška 92 cm, horná |
| Názov dekoru: | dub Artisan / grafit |
| Úchytka: | v cene |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár




