horná výklopná skrinka š.80, v.36, Modena W8036, grafit / jaseň
Podrobný popis
Horná výklopná skrinka, šírka 80 cm, 1 dvierka jaseň, grafit korpus. Náleží do kuchynského sektorového radu Modena. Dvierka sa vyklápajú smerom hore. Obľúbená kombinácia je dať dve tieto skrinky nad seba. Moderný lacný kuchynský sektor Modest je vyrobený z odolného LTD. V cene je príslušné kovanie. Z jednotlivých skriniek je možné si vyskladať kuchyňu na mieru podľa potrieb. Horné skrinky majú v cene očká na zavesenie na stenu. Regulovateľné závesy možno dokúpiť z našej ponuky. Úchytky ku skrinke sa objednávajú zvlášť. Na výber je viac ako 10 typov úchytiek, takže je možné vybrať podľa vášho vkusu. Dvierka sú už predvŕtané na rozteč 128 mm.Dodatočné parametre
| Kategória: | Kuchyňa na mieru MODENA jaseň / grafit |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 13.4 kg |
| Šírka: | 80 |
| Výška: | 36 |
| Hĺbka: | 30 |
| Farba: | antracit, jaseň |
| Materiál: | LTD |
| Miestnosť: | kuchyňa |
| Veľkosť: | šírka 80 cm |
| Typ produktu: | kuchynský sektor |
| Typ skrinky: | Skrinka s výklopnými dvierkami |
| Výška skrinky: | Výška 36 cm, horná |
| Názov dekoru: | jaseň / antracit |
| Úchytka: | na výber |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár




