horná vitrína s odkvapkávačom š.80, v.72, Modena WD8072G, grafit / jaseň
Podrobný popis
Horná vitrína s odkvapkávačom, šírka 80 cm, 2 dvierka jaseň, grafit korpus. Náleží do kuchynského sektorového radu Modena. Vnútri skrinky je vstavaný odkvapkávač na riad. Moderný lacný kuchynský sektor Modest je vyrobený z odolného LTD. V cene je príslušné kovanie. Z jednotlivých skriniek je možné si vyskladať kuchyňu na mieru podľa potrieb. Horné skrinky majú v cene očká na zavesenie na stenu. Regulovateľné závesy možno dokúpiť z našej ponuky. Úchytky ku skrinke sa objednávajú zvlášť. Na výber je viac ako 10 typov úchytiek, takže je možné vybrať podľa vášho vkusu. Dvierka sú už predvŕtané na rozteč 128 mm.Dodatočné parametre
| Kategória: | Kuchyňa na mieru MODENA jaseň / grafit |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 24.7 kg |
| Šírka: | 80 |
| Výška: | 72 |
| Hĺbka: | 30 |
| Farba: | antracit, jaseň |
| Materiál: | LTD |
| Miestnosť: | kuchyňa |
| Veľkosť: | šírka 80 cm |
| Typ produktu: | kuchynský sektor |
| Typ skrinky: | Skrinka s vitrínou, S odkvapkávačom |
| Výška skrinky: | Výška 72 cm, horná |
| Názov dekoru: | jaseň / antracit |
| Úchytka: | na výber |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár




