horná vitrína s odkvapkávačom š.70, v.72, Capri WD7072G, grafit / dub Craft biely
Podrobný popis
Horná vitrína s odkvapkávačom, šírka 70 cm, 2 dvierka dub Craft biely, grafit korpus. Náleží do kuchynského sektorového radu Capri. Vnútri skrinky je vstavaný odkvapkávač na riad. Moderný, ale cenovo dostupný. To sú hlavné prednosti kuchynského sektora Capri. LTD dvierka je možné si vybrať z viac ako 10tich farieb, ako v drevodekore, tak v unikoloroch. Zvoliť si možno aj farbu korpusu, takže výsledná kuchynská linka na mieru sa bude krásne hodiť do vašej kuchyne. Úchytka a ostatné kovanie je v cene. Na výber je veľa skriniek, z ktorých je možné si vytvoriť vlastnú zostavu podľa potreby. Horné skrinky majú v cene očká na zavesenie na stenu. Regulovateľné závesy možno dokúpiť z našej ponuky. Výhodou je, že úchyty skriniek sú súčasťou dvierok a teda sú v cene. Dvierka sú už predvŕtané na rozteč 128 mm.Dodatočné parametre
| Kategória: | Kuchyňa na mieru CRAFT craft biely / grafit |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 23 kg |
| Šírka: | 70 |
| Výška: | 72 |
| Hĺbka: | 30 |
| Farba: | antracit, biela, dub |
| Materiál: | LTD |
| Miestnosť: | kuchyňa |
| Veľkosť: | šírka 70 cm |
| Typ produktu: | kuchynský sektor |
| Typ skrinky: | Skrinka s vitrínou, S odkvapkávačom |
| Výška skrinky: | Výška 72 cm, horná |
| Názov dekoru: | dub Craft biely / sivá |
| Úchytka: | v cene |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár




