horná vitrína š.60, v.72, Premiere W6072G, biela / rezaný grafit
Podrobný popis
Horná vitrína, šírka 60 cm, 2 dvierka, MDF rezaný grafit, biely korpus. Náleží do kuchynského sektorového radu Premiere. Štýlový, ale cenovo dostupný. To je kuchynský sektor Premiere s dvierkami z kvalitnej MDF, potiahnutými odolnou PVC fóliou pre väčšiu odolnosť voči vlhkosti a poškriabaniu. Úchytka je na výber, ostatné kovanie je v cene. Na výber je veľa skriniek, z ktorých je možné si vytvoriť vlastnú zostavu podľa potreby. Horné skrinky majú v cene očká na zavesenie na stenu. Regulovateľné závesy možno dokúpiť z našej ponuky. Úchytky ku skrinke sa objednávajú zvlášť. Na výber je viac ako 10 typov úchytiek, takže je možné vybrať podľa vášho vkusu. Dvierka sú už predvŕtané na rozteč 128 mm.Dodatočné parametre
| Kategória: | Kuchyňa na mieru PREMIERE rezaný grafit / biela |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 19.5 kg |
| Šírka: | 60 |
| Výška: | 72 |
| Hĺbka: | 30 |
| Farba: | antracit |
| Materiál: | LTD |
| Miestnosť: | kuchyňa |
| Veľkosť: | šírka 60 cm |
| Typ produktu: | kuchynský sektor |
| Typ skrinky: | Skrinka s vitrínou |
| Výška skrinky: | Výška 72 cm, horná |
| Názov dekoru: | biela / rezaný grafit |
| Úchytka: | na výber |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár




