horná rohová skrinka š.60, v.72, Premiere BK606072, biela / biely lesk
Podrobný popis
Horná rohová skrinka, šírka 60 cm, 2 dvierka, MDF, lomené biely lesk, biely korpus. Náleží do kuchynského sektorového radu Premiere. Tento typ rohovej skrinky do vnútorného rohu kuchyne má delené lomené dvierka, kde sa otvárajú obe krídla naraz a umožňujú tak ľahký prístup do oboch častí skrinky. Určená je do vyššej zástavby horných skriniek 92 cm. Štýlový, ale cenovo dostupný. To je kuchynský sektor Premiere s dvierkami z kvalitnej MDF, potiahnutými odolnou PVC fóliou pre väčšiu odolnosť voči vlhkosti a poškriabaniu. Úchytka je na výber, ostatné kovanie je v cene. Na výber je veľa skriniek, z ktorých je možné si vytvoriť vlastnú zostavu podľa potreby. Horné skrinky majú v cene očká na zavesenie na stenu. Regulovateľné závesy možno dokúpiť z našej ponuky. Úchytky ku skrinke sa objednávajú zvlášť. Na výber je viac ako 10 typov úchytiek, takže je možné vybrať podľa vášho vkusu. Dvierka sú už predvŕtané na rozteč 128 mm.Dodatočné parametre
| Kategória: | Kuchyňa na mieru PREMIERE biela / biely lesk |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 28.9 kg |
| Šírka: | 60 |
| Výška: | 72 |
| Hĺbka: | 60 |
| Farba: | biela |
| Dekor: | lesk |
| Materiál: | LTD |
| Miestnosť: | kuchyňa |
| Veľkosť: | šírka 60 cm |
| Typ produktu: | kuchynský sektor |
| Typ skrinky: | Skrinka s dvierkami, Rohová skrinka |
| Výška skrinky: | Výška 72 cm, horná |
| Názov dekoru: | biela / biely lesk |
| Úchytka: | na výber |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár




