horná rohová skrinka š.60, v.72, Capri BK606072, grafit / dub Artisan
Podrobný popis
Horná rohová skrinka, šírka 60 cm, 2 dvierka, lomené dub Artisan, grafit korpus. Náleží do kuchynského sektorového radu Capri. Tento typ rohovej skrinky do vnútorného rohu kuchyne má delené lomené dvierka, kde sa otvárajú obe krídla naraz a umožňujú tak ľahký prístup do oboch častí skrinky. Určená je do vyššej zástavby horných skriniek 92 cm. Moderný, ale cenovo dostupný. To sú hlavné prednosti kuchynského sektora Capri. LTD dvierka je možné si vybrať z viac ako 10tich farieb, ako v drevodekore, tak v unikoloroch. Zvoliť si možno aj farbu korpusu, takže výsledná kuchynská linka na mieru sa bude krásne hodiť do vašej kuchyne. Úchytka a ostatné kovanie je v cene. Na výber je veľa skriniek, z ktorých je možné si vytvoriť vlastnú zostavu podľa potreby. Horné skrinky majú v cene očká na zavesenie na stenu. Regulovateľné závesy možno dokúpiť z našej ponuky. Výhodou je, že úchyty skriniek sú súčasťou dvierok a teda sú v cene. Dvierka sú už predvŕtané na rozteč 128 mm.Dodatočné parametre
| Kategória: | Kuchyňa na mieru CRAFT dub artisan / antracit |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 29 kg |
| Šírka: | 60 |
| Výška: | 72 |
| Hĺbka: | 60 |
| Farba: | antracit, dub Artisan |
| Tvar: | rohový |
| Materiál: | LTD |
| Miestnosť: | kuchyňa |
| Veľkosť: | šírka 60 cm |
| Typ produktu: | kuchynský sektor |
| Typ skrinky: | Skrinka s dvierkami, Rohová skrinka |
| Výška skrinky: | Výška 72 cm, horná |
| Názov dekoru: | dub Artisan / grafit |
| Úchytka: | v cene |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár




