horná nadstavba š.70, v.36, Capri M7036, grafit / dub Artisan
Podrobný popis
Horná nadstavba, šírka 70 cm, 1 dvierka, nad horné skrinky dub Artisan, grafit korpus. Náleží do kuchynského sektorového radu Capri. Nádstavba ktorú je možné umiestniť nad horné skrinky a využiť tak priestor v kuchyni, pokiaľ máte vysoký strop. Zaujímavé môže potom byť dať pod tieto skrinky osvetlenie, napríklad LED pás. Moderný, ale cenovo dostupný. To sú hlavné prednosti kuchynského sektora Capri. LTD dvierka je možné si vybrať z viac ako 10tich farieb, ako v drevodekore, tak v unikoloroch. Zvoliť si možno aj farbu korpusu, takže výsledná kuchynská linka na mieru sa bude krásne hodiť do vašej kuchyne. Úchytka a ostatné kovanie je v cene. Na výber je veľa skriniek, z ktorých je možné si vytvoriť vlastnú zostavu podľa potreby. Horné skrinky majú v cene očká na zavesenie na stenu. Regulovateľné závesy možno dokúpiť z našej ponuky. Výhodou je, že úchyty skriniek sú súčasťou dvierok a teda sú v cene. Dvierka sú už predvŕtané na rozteč 128 mm.Dodatočné parametre
| Kategória: | Kuchyňa na mieru CRAFT dub artisan / antracit |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 18 kg |
| Šírka: | 70 |
| Výška: | 36 |
| Hĺbka: | 57 |
| Farba: | antracit, dub Artisan |
| Materiál: | LTD |
| Miestnosť: | kuchyňa |
| Veľkosť: | šírka 70 cm |
| Typ produktu: | kuchynský sektor |
| Typ skrinky: | Nadstavba |
| Výška skrinky: | Výška 36 cm, horná |
| Názov dekoru: | dub Artisan / grafit |
| Úchytka: | v cene |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár




