dolný pilaster š.5, v.82, Premiere LP582, biela / čierny lesk
Podrobný popis
Dolný pilaster, šírka 5 cm, biely korpus. Náleží do kuchynského sektorového radu Premiere. Pilastre sa využívajú na skrášlenie kuchyne, alebo na zaplnenie miesta, ktoré zostalo medzi skrinkami. Štýlový, ale cenovo dostupný. To je kuchynský sektor Premiere s dvierkami z kvalitnej MDF, potiahnutými odolnou PVC fóliou pre väčšiu odolnosť voči vlhkosti a poškriabaniu. Úchytka je na výber, ostatné kovanie je v cene. Na výber je veľa skriniek, z ktorých je možné si vytvoriť vlastnú zostavu podľa potreby. Pracovná doska a soklová lišta sú na výber a objednávajú sa zvlášť. Nôžky dolných skriniek majú výšku 10 cm a sú v cene skrinky. Ponúkame aj nôžky 15 cm.Dodatočné parametre
| Kategória: | Kuchyňa na mieru PREMIERE čierny lesk / biela |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 5 kg |
| Šírka: | 5 |
| Výška: | 82 |
| Hĺbka: | 48 |
| Farba: | biela, čierna |
| Dekor: | lesk |
| Materiál: | LTD |
| Miestnosť: | kuchyňa |
| Vlastnosti a vybavenie: | polohovacie nôžky |
| Veľkosť: | Šírka 5 cm |
| Typ produktu: | kuchynský sektor |
| Typ skrinky: | Pilaster |
| Výška skrinky: | Výška 82 cm, dolná |
| Názov dekoru: | biela / čierny lesk |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár




