dolný pilaster š.5, v.82, Capri LP582, grafit / dub tabaco
Podrobný popis
Dolný pilaster, šírka 5 cm, grafit korpus. Náleží do kuchynského sektorového radu Capri. Pilastre sa využívajú na skrášlenie kuchyne, alebo na zaplnenie miesta, ktoré zostalo medzi skrinkami. Moderný, ale cenovo dostupný. To sú hlavné prednosti kuchynského sektora Capri. LTD dvierka je možné si vybrať z viac ako 10tich farieb, ako v drevodekore, tak v unikoloroch. Zvoliť si možno aj farbu korpusu, takže výsledná kuchynská linka na mieru sa bude krásne hodiť do vašej kuchyne. Úchytka a ostatné kovanie je v cene. Na výber je veľa skriniek, z ktorých je možné si vytvoriť vlastnú zostavu podľa potreby. Pracovná doska a soklová lišta sú na výber a objednávajú sa zvlášť. Nôžky dolných skriniek majú výšku 10 cm a sú v cene skrinky. Ponúkame aj nôžky 15 cm.Dodatočné parametre
| Kategória: | Kuchyňa na mieru CRAFT dub tabacco / grafit |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 5 kg |
| Šírka: | 5 |
| Výška: | 82 |
| Hĺbka: | 48 |
| Farba: | antracit, dub |
| Materiál: | LTD |
| Miestnosť: | kuchyňa |
| Vlastnosti a vybavenie: | polohovacie nôžky |
| Veľkosť: | Šírka 5 cm |
| Typ produktu: | kuchynský sektor |
| Typ skrinky: | Pilaster |
| Výška skrinky: | Výška 82 cm, dolná |
| Názov dekoru: | dub tabaco / antracit |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár




