dolná vysoká potravinová skriňa na vstavanú rúru š.60, v.234, Capri HL602342, grafit / dub Craft sivý
Podrobný popis
Vysoká potravinová skriňa na vstavanú rúru, šírka 60 cm, 3 dvierka dub Craft sivý, grafit korpus. Náleží do kuchynského sektorového radu Capri. Moderný, ale cenovo dostupný. To sú hlavné prednosti kuchynského sektora Capri. LTD dvierka je možné si vybrať z viac ako 10tich farieb, ako v drevodekore, tak v unikoloroch. Zvoliť si možno aj farbu korpusu, takže výsledná kuchynská linka na mieru sa bude krásne hodiť do vašej kuchyne. Úchytka a ostatné kovanie je v cene. Na výber je veľa skriniek, z ktorých je možné si vytvoriť vlastnú zostavu podľa potreby. Pracovná doska a soklová lišta sú na výber a objednávajú sa zvlášť. Nôžky dolných skriniek majú výšku 10 cm a sú v cene skrinky. Ponúkame aj nôžky 15 cm. Výhodou je, že úchyty skříněk jsou součástí dvířek a tudíž jsou v ceně. Dvierka sú už predvŕtané na rozteč 128 mm.Dodatočné parametre
| Kategória: | Kuchyňa na mieru CRAFT dub craft šedý / grafit |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 63 kg |
| Šírka: | 60 |
| Výška: | 234 |
| Hĺbka: | 57 |
| Farba: | antracit, dub |
| Materiál: | LTD |
| Miestnosť: | kuchyňa |
| Vlastnosti a vybavenie: | polohovacie nôžky |
| Veľkosť: | šírka 60 cm |
| Typ produktu: | kuchynský sektor |
| Typ skrinky: | Skrinka s dvierkami, Skrinka s výklopnými dvierkami, Potravinová skriňa, Skrinka na vstavaný spotrebič |
| Výška skrinky: | Výška 234 cm |
| Názov dekoru: | dub Craft sivý / grafit |
| Úchytka: | v cene |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár




