dolná vysoká potravinová skriňa na vstavanú rúru a mikrovlnku š.60, v.234, Capri HL602344, grafit / dub Artisan
Podrobný popis
Vysoká potravinová skriňa na vstavanú rúru a mikrovlnku, šírka 60 cm, 1 šuplík, 1 dvierka dub Artisan, grafit korpus. Náleží do kuchynského sektorového radu Capri. Potravinová skriňa výšky 234 cm, vhodná pokiaľ do kuchyne použijete vysoké horné skrinky 92 cm. Moderný, ale cenovo dostupný. To sú hlavné prednosti kuchynského sektora Capri. LTD dvierka je možné si vybrať z viac ako 10tich farieb, ako v drevodekore, tak v unikoloroch. Zvoliť si možno aj farbu korpusu, takže výsledná kuchynská linka na mieru sa bude krásne hodiť do vašej kuchyne. Úchytka a ostatné kovanie je v cene. Na výber je veľa skriniek, z ktorých je možné si vytvoriť vlastnú zostavu podľa potreby. Pracovná doska a soklová lišta sú na výber a objednávajú sa zvlášť. Nôžky dolných skriniek majú výšku 10 cm a sú v cene skrinky. Ponúkame aj nôžky 15 cm. Výhodou je, že úchyty skriniek sú súčasťou dvierok a teda sú v cene. Dvierka sú už predvŕtané na rozteč 128 mm.Dodatočné parametre
| Kategória: | Kuchyňa na mieru CRAFT dub artisan / antracit |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 72 kg |
| Šírka: | 60 |
| Výška: | 234 |
| Hĺbka: | 57 |
| Farba: | antracit, dub Artisan |
| Materiál: | LTD |
| Miestnosť: | kuchyňa |
| Vlastnosti a vybavenie: | 1 zásuvka, polohovacie nôžky |
| Veľkosť: | šírka 60 cm |
| Typ produktu: | kuchynský sektor |
| Typ skrinky: | Skrinka s dvierkami, Skrinka so zásuvkami, Potravinová skriňa, Skrinka na vstavaný spotrebič |
| Výška skrinky: | Výška 234 cm |
| Názov dekoru: | dub Artisan / grafit |
| Úchytka: | v cene |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár




