dolná vysoká potravinová skriňa na vstavanú rúru a mikrovlnku š.60, v.214, Premiere HL602144, biela / rezaný grafit
Podrobný popis
Vysoká potravinová skriňa na vstavanú rúru a mikrovlnku, šírka 60 cm, 1 šuplík, 1 dvierka, MDF rezaný grafit, biely korpus. Náleží do kuchynského sektorového radu Premiere. Vysoká skriňa na umiestnenie vstavanej rúry a mirkovlnky tak, aby nebolo nutné sa k nim zohýbať. Štýlový, ale cenovo dostupný. To je kuchynský sektor Premiere s dvierkami z kvalitnej MDF, potiahnutými odolnou PVC fóliou pre väčšiu odolnosť voči vlhkosti a poškriabaniu. Úchytka je na výber, ostatné kovanie je v cene. Na výber je veľa skriniek, z ktorých je možné si vytvoriť vlastnú zostavu podľa potreby. Pracovná doska a soklová lišta sú na výber a objednávajú sa zvlášť. Nôžky dolných skriniek majú výšku 10 cm a sú v cene skrinky. Ponúkame aj nôžky 15 cm. Úchytky ku skrinke sa objednávajú zvlášť. Na výber je viac ako 10 typov úchytiek, takže je možné vybrať podľa vášho vkusu. Dvierka sú už predvŕtané na rozteč 128 mm.Dodatočné parametre
| Kategória: | Kuchyňa na mieru PREMIERE rezaný grafit / biela |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 67.6 kg |
| Šírka: | 60 |
| Výška: | 214 |
| Hĺbka: | 57 |
| Farba: | antracit |
| Materiál: | LTD |
| Miestnosť: | kuchyňa |
| Vlastnosti a vybavenie: | 1 zásuvka, polohovacie nôžky |
| Veľkosť: | šírka 60 cm |
| Typ produktu: | kuchynský sektor |
| Typ skrinky: | Skrinka s dvierkami, Skrinka so zásuvkami, Potravinová skriňa, Skrinka na vstavaný spotrebič |
| Výška skrinky: | Výška 214 cm |
| Názov dekoru: | biela / rezaný grafit |
| Úchytka: | na výber |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár




