dolná vysoká potravinová skriňa na vstavanú rúru a mikrovlnku š.60, v.214, Capri HL602144, grafit / dub Craft biely
Podrobný popis
Vysoká potravinová skriňa na vstavanú rúru a mikrovlnku, šírka 60 cm, 1 šuplík, 1 dvierka dub Craft biely, grafit korpus. Náleží do kuchynského sektorového radu Capri. Vysoká skriňa na umiestnenie vstavanej rúry a mirkovlnky tak, aby nebolo nutné sa k nim zohýbať. Moderný, ale cenovo dostupný. To sú hlavné prednosti kuchynského sektora Capri. LTD dvierka je možné si vybrať z viac ako 10tich farieb, ako v drevodekore, tak v unikoloroch. Zvoliť si možno aj farbu korpusu, takže výsledná kuchynská linka na mieru sa bude krásne hodiť do vašej kuchyne. Úchytka a ostatné kovanie je v cene. Na výber je veľa skriniek, z ktorých je možné si vytvoriť vlastnú zostavu podľa potreby. Pracovná doska a soklová lišta sú na výber a objednávajú sa zvlášť. Nôžky dolných skriniek majú výšku 10 cm a sú v cene skrinky. Ponúkame aj nôžky 15 cm. Výhodou je, že úchyty skriniek sú súčasťou dvierok a teda sú v cene. Dvierka sú už predvŕtané na rozteč 128 mm.Dodatočné parametre
| Kategória: | Kuchyňa na mieru CRAFT craft biely / grafit |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 68 kg |
| Šírka: | 60 |
| Výška: | 214 |
| Hĺbka: | 57 |
| Farba: | antracit, biela, dub |
| Materiál: | LTD |
| Miestnosť: | kuchyňa |
| Vlastnosti a vybavenie: | 1 zásuvka, polohovacie nôžky |
| Veľkosť: | šírka 60 cm |
| Typ produktu: | kuchynský sektor |
| Typ skrinky: | Skrinka s dvierkami, Skrinka so zásuvkami, Potravinová skriňa, Skrinka na vstavaný spotrebič |
| Výška skrinky: | Výška 214 cm |
| Názov dekoru: | dub Craft biely / sivá |
| Úchytka: | v cene |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár




