dolná skrinka so zásuvkami š.80, v.82, Premiere LDD22S8082, biela / biely lesk
Podrobný popis
Dolná skrinka so zásuvkami, šírka 80 cm, 2 zásuvky, 2 dvierka, MDF biely lesk, biely korpus. Náleží do kuchynského sektorového radu Premiere. Veľmi účelne riešená skrinka, ktorá má dole dvierka a nad nimi dva šuplíky, ideálna na príbory a menšie kuchynské potreby. Štýlový, ale cenovo dostupný. To je kuchynský sektor Premiere s dvierkami z kvalitnej MDF, potiahnutými odolnou PVC fóliou pre väčšiu odolnosť voči vlhkosti a poškriabaniu. Úchytka je na výber, ostatné kovanie je v cene. Na výber je veľa skriniek, z ktorých je možné si vytvoriť vlastnú zostavu podľa potreby. Pracovná doska a soklová lišta sú na výber a objednávajú sa zvlášť. Nôžky dolných skriniek majú výšku 10 cm a sú v cene skrinky. Ponúkame aj nôžky 15 cm. Úchytky ku skrinke sa objednávajú zvlášť. Na výber je viac ako 10 typov úchytiek, takže je možné vybrať podľa vášho vkusu. Dvierka sú už predvŕtané na rozteč 128 mm.Dodatočné parametre
| Kategória: | Kuchyňa na mieru PREMIERE biela / biely lesk |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 39.7 kg |
| Šírka: | 80 |
| Výška: | 82 |
| Hĺbka: | 48 |
| Farba: | biela |
| Dekor: | lesk |
| Materiál: | LTD |
| Miestnosť: | kuchyňa |
| Vlastnosti a vybavenie: | 2 zásuvky a viac, polohovacie nôžky |
| Veľkosť: | šírka 80 cm |
| Typ produktu: | kuchynský sektor |
| Typ skrinky: | Skrinka s dvierkami, Skrinka so zásuvkami |
| Výška skrinky: | Výška 82 cm, dolná |
| Názov dekoru: | biela / biely lesk |
| Úchytka: | na výber |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár




