dolná skrinka so zásuvkami š.80, v.82, Modena LDD22S8082, grafit / jaseň
Podrobný popis
Dolná skrinka so zásuvkami, šírka 80 cm, 2 zásuvky, 2 dvierka jaseň, grafit korpus. Náleží do kuchynského sektorového radu Modena. Veľmi účelne riešená skrinka, ktorá má dole dvierka a nad nimi dva šuplíky, ideálna na príbory a menšie kuchynské potreby. Moderný lacný kuchynský sektor Modest je vyrobený z odolného LTD. V cene je príslušné kovanie. Z jednotlivých skriniek je možné si vyskladať kuchyňu na mieru podľa potrieb. Pracovná doska a soklová lišta sú na výber a objednávajú sa zvlášť. Nôžky dolných skriniek majú výšku 10 cm a sú v cene skrinky. Ponúkame aj nôžky 15 cm. Úchytky ku skrinke sa objednávajú zvlášť. Na výber je viac ako 10 typov úchytiek, takže je možné vybrať podľa vášho vkusu. Dvierka sú už predvŕtané na rozteč 128 mm.Dodatočné parametre
| Kategória: | Kuchyňa na mieru MODENA jaseň / grafit |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 39.7 kg |
| Šírka: | 80 |
| Výška: | 82 |
| Hĺbka: | 48 |
| Farba: | antracit, jaseň |
| Materiál: | LTD |
| Miestnosť: | kuchyňa |
| Vlastnosti a vybavenie: | 2 zásuvky a viac, polohovacie nôžky |
| Veľkosť: | šírka 80 cm |
| Typ produktu: | kuchynský sektor |
| Typ skrinky: | Skrinka s dvierkami, Skrinka so zásuvkami |
| Výška skrinky: | Výška 82 cm, dolná |
| Názov dekoru: | jaseň / antracit |
| Úchytka: | na výber |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár




