dolná skrinka na vstavanú rúru š.60, v.82, Modena LG6082, grafit / biely mat
Podrobný popis
Dolná skrinka na vstavanú rúru, šírka 60 cm, 1 šuplík biely mat, grafit korpus. Náleží do kuchynského sektorového radu Modena. Skrinka je určená pre vstavanú rúru. Moderný lacný kuchynský sektor Modest je vyrobený z odolného LTD. V cene je príslušné kovanie. Z jednotlivých skriniek je možné si vyskladať kuchyňu na mieru podľa potrieb. Pracovná doska a soklová lišta sú na výber a objednávajú sa zvlášť. Nôžky dolných skriniek majú výšku 10 cm a sú v cene skrinky. Ponúkame aj nôžky 15 cm. Úchytky ku skrinke sa objednávajú zvlášť. Na výber je viac ako 10 typov úchytiek, takže je možné vybrať podľa vášho vkusu. Dvierka sú už predvŕtané na rozteč 128 mm.Dodatočné parametre
| Kategória: | Kuchyňa na mieru MODENA biely mat / grafit |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 18.5 kg |
| Šírka: | 60 |
| Výška: | 82 |
| Hĺbka: | 48 |
| Farba: | antracit, biela |
| Materiál: | LTD |
| Miestnosť: | kuchyňa |
| Vlastnosti a vybavenie: | 1 zásuvka, polohovacie nôžky |
| Veľkosť: | šírka 60 cm |
| Typ produktu: | kuchynský sektor |
| Typ skrinky: | Skrinka so zásuvkami, Skrinka na vstavaný spotrebič |
| Výška skrinky: | Výška 82 cm, dolná |
| Názov dekoru: | grafit / biely mat |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár




