dolná rohová skrinka š.80, v.82, Capri BC80821, grafit / dub Craft biely
Podrobný popis
Dolná rohová skrinka, šírka 80 cm, 1 dvierka, dvierka 30 cm dub Craft biely, grafit korpus. Náleží do kuchynského sektorového radu Capri. Skrinka sa umiestňuje do rohu kuchyne a zo strany sa potom pristavujú ďalšie skrinky. Skrinka zaberie dĺžku kuchyne 90 cm, pričom viditeľné dvierka majú 30 cm šírku. Moderný, ale cenovo dostupný. To sú hlavné prednosti kuchynského sektora Capri. LTD dvierka je možné si vybrať z viac ako 10tich farieb, ako v drevodekore, tak v unikoloroch. Zvoliť si možno aj farbu korpusu, takže výsledná kuchynská linka na mieru sa bude krásne hodiť do vašej kuchyne. Úchytka a ostatné kovanie je v cene. Na výber je veľa skriniek, z ktorých je možné si vytvoriť vlastnú zostavu podľa potreby. Pracovná doska a soklová lišta sú na výber a objednávajú sa zvlášť. Nôžky dolných skriniek majú výšku 10 cm a sú v cene skrinky. Ponúkame aj nôžky 15 cm. Výhodou je, že úchyty skriniek sú súčasťou dvierok a teda sú v cene. Dvierka sú už predvŕtané na rozteč 128 mm.Dodatočné parametre
| Kategória: | Kuchyňa na mieru CRAFT craft biely / grafit |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 21 kg |
| Šírka: | 80 |
| Výška: | 82 |
| Hĺbka: | 48 |
| Farba: | antracit, biela, dub |
| Tvar: | rohový |
| Materiál: | LTD |
| Miestnosť: | kuchyňa |
| Vlastnosti a vybavenie: | polohovacie nôžky |
| Veľkosť: | šírka 80 cm |
| Typ produktu: | kuchynský sektor |
| Typ skrinky: | Skrinka s dvierkami, Rohová skrinka |
| Výška skrinky: | Výška 82 cm, dolná |
| Názov dekoru: | dub Craft biely / sivá |
| Úchytka: | v cene |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár




