dolná rohová skrinka š.30, v.82, Premiere LRF3082, biela / čierny lesk
Podrobný popis
Dolná rohová skrinka, šírka 30 cm, 1 dvierka, MDF, okrúhle čierny lesk, biely korpus. Náleží do kuchynského sektorového radu Premiere. Zakončovacia rohová skrinka s atraktívnymi zaoblenými dvierkami. Štýlový, ale cenovo dostupný. To je kuchynský sektor Premiere s dvierkami z kvalitnej MDF, potiahnutými odolnou PVC fóliou pre väčšiu odolnosť voči vlhkosti a poškriabaniu. Úchytka je na výber, ostatné kovanie je v cene. Na výber je veľa skriniek, z ktorých je možné si vytvoriť vlastnú zostavu podľa potreby. Pracovná doska a soklová lišta sú na výber a objednávajú sa zvlášť. Nôžky dolných skriniek majú výšku 10 cm a sú v cene skrinky. Ponúkame aj nôžky 15 cm. Úchytky ku skrinke sa objednávajú zvlášť. Na výber je viac ako 10 typov úchytiek, takže je možné vybrať podľa vášho vkusu. Dvierka sú už predvŕtané na rozteč 128 mm.Dodatočné parametre
| Kategória: | Kuchyňa na mieru PREMIERE čierny lesk / biela |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 17.4 kg |
| Šírka: | 30 |
| Výška: | 82 |
| Hĺbka: | 48 |
| Farba: | biela, čierna |
| Dekor: | lesk |
| Materiál: | LTD |
| Miestnosť: | kuchyňa |
| Vlastnosti a vybavenie: | polohovacie nôžky |
| Veľkosť: | Šírka 30 cm |
| Typ produktu: | kuchynský sektor |
| Typ skrinky: | Skrinka s dvierkami, Rohová skrinka |
| Výška skrinky: | Výška 72 cm, horná |
| Názov dekoru: | biela / čierny lesk |
| Úchytka: | na výber |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár




