dolná rohová drezová skrinka š.80, v.82, Premiere BCS80821, biela / biely lesk
Podrobný popis
Dolná rohová drezová skrinka, šírka 80 cm, 1 dvierka, MDF, dvierka 30 cm biely lesk, biely korpus. Náleží do kuchynského sektorového radu Premiere. Skrinka sa umiestňuje do rohu kuchyne a zo strany sa potom pristavujú ďalšie skrinky. Skrinka zaberie dĺžku kuchyne 90 cm, pričom viditeľné dvierka majú 30 cm šírku. Skrinka je určená pod drez. Štýlový, ale cenovo dostupný. To je kuchynský sektor Premiere s dvierkami z kvalitnej MDF, potiahnutými odolnou PVC fóliou pre väčšiu odolnosť voči vlhkosti a poškriabaniu. Úchytka je na výber, ostatné kovanie je v cene. Na výber je veľa skriniek, z ktorých je možné si vytvoriť vlastnú zostavu podľa potreby. Pracovná doska a soklová lišta sú na výber a objednávajú sa zvlášť. Nôžky dolných skriniek majú výšku 10 cm a sú v cene skrinky. Ponúkame aj nôžky 15 cm. Úchytky ku skrinke sa objednávajú zvlášť. Na výber je viac ako 10 typov úchytiek, takže je možné vybrať podľa vášho vkusu. Dvierka sú už predvŕtané na rozteč 128 mm.Dodatočné parametre
| Kategória: | Kuchyňa na mieru PREMIERE biela / biely lesk |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 21 kg |
| Šírka: | 80 |
| Výška: | 82 |
| Hĺbka: | 48 |
| Farba: | biela |
| Dekor: | lesk |
| Materiál: | LTD |
| Miestnosť: | kuchyňa |
| Vlastnosti a vybavenie: | polohovacie nôžky |
| Veľkosť: | šírka 80 cm |
| Typ produktu: | kuchynský sektor |
| Typ skrinky: | Skrinka s dvierkami, Rohová skrinka, Drezová skrinka |
| Výška skrinky: | Výška 82 cm, dolná |
| Názov dekoru: | biela / biely lesk |
| Úchytka: | na výber |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár




