dolná rohová drezová skrinka š.80, v.82, Capri BCS80821, grafit / dub Artisan
Podrobný popis
Dolná rohová drezová skrinka, šírka 80 cm, 1 dvierka, dvierka 30 cm dub Artisan, grafit korpus. Náleží do kuchynského sektorového radu Capri. Skrinka sa umiestňuje do rohu kuchyne a zo strany sa potom pristavujú ďalšie skrinky. Skrinka zaberie dĺžku kuchyne 90 cm, pričom viditeľné dvierka majú 30 cm šírku. Skrinka je určená pod drez. Moderný, ale cenovo dostupný. To sú hlavné prednosti kuchynského sektora Capri. LTD dvierka je možné si vybrať z viac ako 10tich farieb, ako v drevodekore, tak v unikoloroch. Zvoliť si možno aj farbu korpusu, takže výsledná kuchynská linka na mieru sa bude krásne hodiť do vašej kuchyne. Úchytka a ostatné kovanie je v cene. Na výber je veľa skriniek, z ktorých je možné si vytvoriť vlastnú zostavu podľa potreby. Pracovná doska a soklová lišta sú na výber a objednávajú sa zvlášť. Nôžky dolných skriniek majú výšku 10 cm a sú v cene skrinky. Ponúkame aj nôžky 15 cm. Výhodou je, že úchyty skriniek sú súčasťou dvierok a teda sú v cene. Dvierka sú už predvŕtané na rozteč 128 mm.Dodatočné parametre
| Kategória: | Kuchyňa na mieru CRAFT dub artisan / antracit |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 21 kg |
| Šírka: | 80 |
| Výška: | 82 |
| Hĺbka: | 48 |
| Farba: | antracit, dub Artisan |
| Tvar: | rohový |
| Materiál: | LTD |
| Miestnosť: | kuchyňa |
| Vlastnosti a vybavenie: | polohovacie nôžky |
| Veľkosť: | šírka 80 cm |
| Typ produktu: | kuchynský sektor |
| Typ skrinky: | Skrinka s dvierkami, Rohová skrinka, Drezová skrinka |
| Výška skrinky: | Výška 82 cm, dolná |
| Názov dekoru: | dub Artisan / grafit |
| Úchytka: | v cene |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár




